У сусрет јубилеју, промоција издања ИП „Просвета“

У понедељак, 23. јуна у 11 сати, у организацији Народне библиотеке „Вук Караџић“ Велико Градиште и ИП „Просвета“ Београд, одржана је мала свечаност, током које је одата почаст јунацима ослободилачких ратова и јунацима Великог рата. Уз кратак уметнички програм, представљена је књига „Сарајево 1914. – сведочења“, коју су заједнички објавили Издавачко предузеће „Просвета“ и Народна библиотека „Вук Караџић“. Свечаност је отворила директорка библиотеке, Милена Родић, а о новим издањима ИП „Просвета“, говорио је директор, Драган Миленковић. У уметничком програму је учествовао драматург, прозаиста и песник Милисав Миленковић, проф. историје Ненад Михајловић Гоја и ученице Средње школе Велико Градиште, Јана Ранђеловић и Ана Стефановић.