Округли сто: „Царевчеви дани- време прошло и време будуће“

Поводом 20. јубиларног фестивала „Царевчеви дани“ у Народној библиотеци „Вук Караџић“ Велико Градиште, одржан је округли сто са темом: „Царевчеви дани- време прошло и време будуће“. О фестивалу је говорио председник уметничког савета фестивала, проф. Никола Рацков и директорка Културног центра, Милона Кармајкл. Након тога, одржана је промоција збирке народних песама „Свилен конац“ у издању Савеза аматера Србије. О збирци су говорили: Бранко Белобрк- један од приређивача, мр Мирјана Дробац- уредник и Стојан Бошков- секретар Савеза аматера Србије. Модератор окргулог стола била је директорка Библиотеке, Милена Родић. На самом крају, уручене су захвалнице свима који су у претходних 20 година дали допринос фестивалу, а свечаност је затворена наступом Бранимира Стошића – вокалног солисте Радио Београда.